Шiдловський Олександр Вiкторович

Народився 10 грудня 1976 року

У 1999 році закінчив Тернопільську державну медичну академію.

У 1999 – 2001 роках навчався у магістратурі з хірургії на кафедрі госпітальної хірургії на базі Тернопільської обласної лікарні.

У 2001 році працював хірург хірургічного відділення №1 ТМКЛШД по наданню невідкладної допомоги населенню.

У грудні 2001 року вступив до аспірантури на кафедру госпітальної хірургії Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачевського. З вересня 2002 року по травень 2004 року було переведено на посаду аспіранта кафедри хірургії Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачевського.

Кандидат медичних наук з 2004 року.

Кандидатська дисертація на тему: «Профілактика тромбозів після реконструкції атеросклеротичної оклюзії стегно - підколінно-гомілкового сегмента» - за спеціальністю хірургія.

Вчене звання доцента присвоєно у 2005 році.

Доктор медичних наук з 2015 року.

Докторська дисертація на тему: « Оптимізація лікування хворих на вузловий зоб за допомогою хірургічного методу, лазероіндукованої інтерстиціальної термотерапії та склеротерапії» - за спеціальністю хірургія.

Вчене звання професора присвоєно у 2016 році.

Хірург вищої категорії. Стажувався у провідних клініках України, Санкт-Петербурга, Москви, Челябінська. Напрямки наукової діяльності та сфера наукових інтересів:

Хірургія залоз ендокринної системи

Малоінвазивне лікування вузлової патології щитоподібної залози

Аутоімунний тиреоїдит у жінок дітородного віку.

Застосування технології Liga Sure в хірургії щитоподібної залози.

Ургентна хірургія

Судинна хірургія

Є автором 170 наукових робіт і 7 патентів на винахід.

Співавтор підручника «Загальна хірургія», англомовне видання (2019р.) .

Співавтор посібника «Тиреоїдна хірургія» (2008р.).

Співавтор монографії «Йодний дефіцит і йододефіцитні захворювання (2004р.).

Сфера хірургічних інтересів : загальна, абдомінальна, ендокринна, гнійно-септична хірургія та флебологія.

Учасник багатьох наукових конгресів з актуальних питань хірургії. Делегат XX, XXI, XXII з’їздів хірургів України. Віце-президент Асоціації ендокринних хірургів України.

Наснагу для хірургічної та наукової діяльності черпаю від спілкування з сім’єю.