Кушнір Роман Яремович

В 1980 році закінчив Тернопільський медичний інститут.

В 1980-1984 році працював хірургом-ординатором Заліщицької районної лікарні.

В 1984-1991 році працював ординатором хірургічного відділення Тернопільської клінічної лікарні №2.

Кандидат медичних наук з 1990 року.

Кандидатська дисертація на тему: «Поперекова симпатектомія в комплексному лікуванні хворих облітеруючими захворюваннями нижніх кінцівок» - за спеціальністю хірургія.

В 1991 - 1997 році працював асистентом кафедри факультетської хірургії Тернопільського медичного інституту.

Вчене звання доцента присвоєно в 1998 році.

З січня 1998 року працює доцентом кафедри загальної хірургії Тернопільського Національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Висококваліфікований спеціаліст. Хірург вищої категорії.

• лазеротерапія у хворих з гнійно-запальними процесами м'яких тканин.

Є автором 33 наукових публікацій, має 3 авторських свідоцтва на винаходи, 17 рацпропозицій.

Автор підручника «Lectures of General surgery» (2005 рік).

Сфера хірургічних інтересів: ургентна абдомінальна хірургія.

Учасник багатьох наукових конгресів з актуальних питань хірургії. Неодноразовий делегат з’їздів хірургів України.