Господарський Андрій Ярославович

У 1996 році закінчив з відзнакою Тернопільський державний медичний інститут.

З 1996 по 1999 рік навчався в аспірантурі на кафедріи шпитальної хірургії ТДМА.

З 1999 року працював асистентом кафедри хірургії з урологією та реаніматологією ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського.

Кандидат медичних наук з 2000 року.

Кандидатська дисертація на тему: “Прогнозування дуоденальної кровотечі при хірургічному лікуванні виразок дванадцятипалої кишки”- за спеціальністю хірургія.

Вчене звання доцента присвоєно в 2008 році.

Хірург вищої категорії. Стажувався у провідних клініках України. У 2010 році пройшов стажування по роботохірургії в колопроктології на роботі Da Vinci в Чехії.

• Порівняння ефективності застосування малоінвазивних технологій в малій проктології (методики HAL, THD, Longo, HELP, LIFT);

• Застосування технології Liga Sure в проктології;

• Застосування телемедичних технологій для дистанційного вимірювання біологічних параметрів людського організму.

Є автором 75 наукових та навчально-методичних робіт та 17 патентів на корисну модель.

Співавтор підручника «Атлас хірургічних операцій та маніпуляцій» за редакцією проф. Л.Я. Ковальчука (1997 р.), підручника «Хірургія» за редакцією проф. Л.Я. Ковальчука (2010 р.).

Сфера хірургічних інтересів: загальна, абдомінальна хірургія та проктологія.

Учасник багатьох наукових конгресів з актуальних питань хірургії та проктології. Делегат XX, XXI, XXII з’їздів хірургів України. Учасник міжнародних конгресів по телемедицині та нових технологіях в хірургії.