Буката Володимир Васильович

В 2010 році закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського.

З 2010 року по 2013 рік проходив інтернатуру за спеціальністю „Хірургія” на базі Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

З 2013 року по 2015р. клінічний ординатор кафедри Загальної хірургії.

З вересня 2015р. старший лаборант одноіменної кафедри та ургентний хірург Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

У вересня 2018р прийнятий на посаду асистента кафедри загальної хірургії ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»

Наукова діяльність: Лікування та профілактика гострої спайкової тонкокишкової непрохідності.

Наукові публікації та рейтинги: Автор та співавтор 5 патентів України та 29 науково-практичних публікацій.