Буката Володимир Васильович

В 2010 році закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського.

З 2010 по 2013 рік навчався в інтернатурі з хірургії на базі Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

З 2013 по 2015 рік клінічний ординатор кафедри загальної хірургії.

З 2015 по 2018 рік старший лаборант кафедри загальної хірургії та ургентний хірург Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

З вересня 2018 року асистент кафедри загальної хірургії.

Кандидат медичних наук з 2018 року.

Кандидатська дисертація на тему: «Оптимізація хірургічного лікування та профілактика розвитку гострої спайкової тонкокишкової непрохідності» - за спеціальністю хірургія.

Лікування та профілактика гострої спайкової тонкокишкової непрохідності;

Зміни рівня мікроциркуляції у хворих з хірургічною патологією;

Температурний гомеостаз в інтраопераційному періоді у пацієнтів із гострою спайковою тонкокишковою непрохідністю;

Використання бар’єрного методу профілактики спайкоутворення в експерименті на тваринах.

Є автором 36 наукових робіт і 5 патентів на винахід.

Хірург першої категорії.

Сфера хірургічних інтересів : загальна, абдомінальна та ендокринна хірургія.

Учасник наукових конгресів з актуальних питань хірургії.