Махніцький Андрій Вікторович

В 2005 році закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. І. Я. Горбачевського.

З 2005 по 2008 р. навчався в інтернатура за спеціальністю хірургія на базі Кіровоградської обласної лікарні.

З 2008 по 2010р. - клінічна ординатура на кафедрі загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. 2010р. – 2011р. старший лаборант даної кафедри.

З 2011р. асистент кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією, а з 01 червня 2014 року – асистент кафедри хірургії №2, з липня 2016 року - кафедри загальної хірургії.

Кандидат медичних наук з 2011 року.

Кандидатська дисертація на тему: «Імунокорекція в комплексному хірургічному лікуванні хворих на гострий абдомінальний сепсис» - за спеціальністю хірургія.

Вчене звання доцента присвоєно в 2019 році.

Висококваліфікований спеціаліст. Хірургі першої категорії. Стажувався у провідних клініках України та за кордоном ( Польща м. Вроцлав, Білорусь м. Мінськ)

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

• Імунокорекція в лікуванні хворих на гострий абдомінальний сепсис;

• Жовчевокамяна хвороба – новітні підходи та методи мініінвазивних втручань;

• Лапароскопічні технології в лікуванні абдомінальних гриж ;

• Діафрагмальні грижі мініінвазивні методи та підходи в лікуванні.

Автор 15 наукових та навчально-методичних робіт, автор 2 патентів на корисну модель.

Сфера хірургічних інтересів: загальна, мініінвазивна абдомінальна хірургія, флебологія, урологія.

Учасник багатьох наукових конгресів з актуальних питань хірургії. Делегат з’їздів хірургів України. Учасник конференцій з мініінвазивної хірургії, флебології, урології.

Активні види спорту, сім’я, та відпочинок на природі додають наснаги в роботі та ідей на нові звершення.