Іващук Лариса Юріївна

В 1995 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут ім. І.Я. Горбачевського.

З 1995 по 1997 р. навчалася в інтернатурі по хірургії на базі Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького.

З 1997 по 1998 рік працювала лікарем-хірургом поліклініки №1 Тернопільської міської клінічної лікарні №1.

З 1998 по 2001 р. працювала старшим лаборантом кафедри загальної хірургії Тернопільської державної медичної академії ім. І. Я. Горбачевського та хірургом по наданню екстренної та невідкладної допомоги Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

Кандидат медичних наук із 2001 року.

Кандидатська дисертація на тему: “ Вплив малих доз іонізуючого опромінення на стан деяких ендокринно-метаболічних процесів при гострому перитоніті” - за спеціальністю хірургія.

Вчене звання доцента присвоєно в 2010 році.

Кваліфікований спеціаліст. Хірург вищої категорії. Стажувалась у провідних клініках України.

вивчення процесів виникнення поліорганної недостатності при гнійно – септичній патології та шляхи її корекції;

застосування новітніх технологій у хірургічній практиці та медицині;

оптимізація діагностики та лікування політравми;

шляхи профілактики тромбоемболій у травматологічних хворих;

застосування степлерної геморойектомії та лазерної абляції гемороїдальних вузлів;

ендоскопічний гемостаз при шлунково – кишкових кровотечах;

вплив малих доз іонізуючого опромінення на перебіг хірургічної патології та шляхи корекції гомеостазу.

Є автором 86 наукових робіт та 3 патентів на винахід

Співавтор навчального посібника «Валеологія» з грифом МОН (2010р.)

Співавтор монографій «Загальна теорія здоров’я і здоров’язбереження» (2017 р.) та «Сучасні здоровʼязбережувальні технології» (2018 р.).

Сфера хірургічних інтересів : загальна, абдомінальна, травматологічна, гнійно-септична хірургія та проктологія.

Учасник багатьох наукових конгресів з актуальних питань хірургії та медицини. Делегат XX, XXI, з’їздів хірургів України.