Сторінка викладача Осадчук Дмитро Васильович

Осадчук Дмитро Васильович, 1980 року народження.
    Закінчив Тернопільську державну медичну академію у 2003 р. за спеціальністю „Лікувальна справа”.
    З 2003 по 2005 р. проходив інтернатуру за фахом "хірургія" у Костопільській ЦРЛ в Рівненській області  та навчався у магістратурі на кафедрі факультетської хірургії (науковий керівник проф. Шідловський В.О.), яку закінчив з відзнакою.
    З 2005 року по вересень 2007 року навчався в клінічній ординіторі на кафедрі факультетської хірургії ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського.
    З 2007 року по 2010  рік навчався в очній аспірантурі на кафедрі загальної хірургії з травматологією та ортопедією ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського.
    В 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Морфо-функціональне обґрунтування вибору об’єму оперативного втручання та післяопераційної реабілітації у хворих на йододефіцитний вузловий колоїдний зоб " (науковий керівник проф. Шідловський В.О.) та отримав диплом кандидата медичних наук за фахом хірургія – 14.01.03.(номер диплома ДК №060713).
    З 2010 по 2014 р. працював асистентом на кафедрі загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією.
    З липня 2014 року по даний час асистент кафедри хірургії № 2.
    З 02.04.2012р по даний час – завідувач хірургічним відділом ТМКЛШД.
    З 18.06.2014р. по даний час – головний хірург управління охорони здоров'я  міста Тернополя.
    Згідно рішення міської ради №6/8/10 від 14.08.2015 року за особистий внесок в розвиток науки, економіки, виробництва, культури та мистецтва, досягнень і перемог у спорті, за впровадження передових технологій у сферах людської життєдіяльності, активну благодійну та громадську діяльність нагороджений відзнакою Тернопільської міської ради.
    Наукова діяльність: За останні три роки виконав близько 1000 оперативних втручань. Стажувався у провідних клініках України, та за кордоном (клініка IRCARD, Стратсбург, Франція; Klinikum Frankfurt Hochst, Франкфурт-на-Майні, Німеччина; онкоцентр, Батумі, Грузія)
    Учасник багатьох наукових симпозіумів з актуальних питань хірургії.
    Наукові інтереси: загальна, лапароскопічна, абдомінальна та ендокринна хірургія.
    Наукові публікації та рейтинги: Делегат XX, XXI, XXII зїздів хірургів України. Автор 24 науково-педагогічних праць та 2 патентів на винахід. За останні 5 років 12 друкованих праць. В поточному році подано до друку 2 публікації.