Сторінка викладача Шiдловський Олександр Вiкторович

Шідловський Олександр Вікторович народився 10 грудня 1976 року. У 1999 році закінчив Тернопільську державну медичну академію імені І.Я. Горбачевського, отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Лікувальна справа”. Під час навчання в академії з 1995 року працював молодшим медичним братом операційного відділення ТМКЛШД, з 1997 по 1999 роки мед.братом приймального відділення ТМКЛШД. З 1999 по 2001 рр. лікар – інтерн хірургічного відділення Тернопільської обласної комунальної клінічної лікарні. З січня по листопад 2001 року лікар – хірург хірургічного відділення № 1 ТТМКЛШД по наданню ургентної допомоги населенню. У грудні 2001 року зарахований на навчання до аспірантури на кафедру шпитальної хірургії Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачевського, з вересня 2002 року по травень 2004 року переведений аспірантом кафедри факультетської хірургії Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачевського. У 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Попередження тромбозу після реконструкції атеросклеротичної оклюзії стегно – підколінно – гомілкового сегменту», з 2004 р. – асистент кафедри факультетської хірургії Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачевського. З липня 2005 року по листопад 2006 року асистент кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. З грудня 2006 року по січень 2010 року доцент кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. З січня по листопад 2010 року доцент кафедри хірургії з малоінвазивними технологіями факультету післядипломної освіти загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. З грудня 2010 року по червень 2013 року доцент кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. З 2014 року по теперішній час працює доцентом кафедри хірургії №2 ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського". Володіє російською та англійською мовами вільно.
    Наукова діяльність: У 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Попередження тромбозу після реконструкції атеросклеротичної оклюзії стегно – підколінно – гомілкового сегменту»
    Наукові інтереси: патологія ендокринних органів.
    Наукові публікації та рейтинги: Видано 65 наукових праць, з них 3 монографії та 5 патентів на винахід.