Сторінка викладача Кушнір Роман Яремович

У 1980 році закінчив Тернопільський медінститут. В 1980-84 роках - хірург-ординатор Заліщицької райлікарні, в 1984-91 роках - ординатор хірургічного відділення Тернопільської клінічної лікарні №2.
З 1991 до 1997 року працював асистентом кафедри факультетської хірургії. З січня 1998 року працював доцентом кафедри загальної хірургії.
    Під керівництвом професора Ю.М.Полоуса виконав кандидатську дисертацію "Поперекова симпатектомія в комплексному лікуванні хворих облітеруючими захворюваннями нижніх кінцівок", яку захистив у 1990 році.
    Наукові інтереси:  Сфера інтересів - лазеротерапія у хворих з гнійно-запальними процесами м'яких тканин.
    Наукові публікації та рейтинги: Автор і співавтор 33 наукових публікацій, має 3 авторських свідоцтва на винаходи, 17 рацпропозицій.