Сторінка викладача Ковальчук Андрій Олегович

Ковальчук Андрій Олегович з відзнакою закінчив Тернопільську державну медичну академію імені І.Я. Горбачевського в 2004 році за спеціальністю «Лікувальна справа»

З 2007 по 2008 рік працював на посаді лікаря-комбустіолога в ТОКЦЕМД з правом відробки робочого часу в ТМКЛШД у відділенні опікової травми та пластичної хірургії.

З 2008 року по даний час працює на посаді доцента кафедри загальної хірургії ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського.

З травня 2014 року працює на посаді завідувача відділення опікової травми та пластичної хірургії  ТМКЛШД.

В травні 2011 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Використання деепідермізованих ліофілізованих ксенодермотрансплантатів при лікуванні хворих з опіками». З 2013 року призначений на посаду доцента кафедри.

За час роботи опублікував 42 наукові праці, з них 38 наукового характеру (у фахових виданнях), автор  8-и патентів на корисну модель.