Сторінка викладача Господарський Андрій Ярославович

Господарський А.Я. закінчив з відзнакою Тернопільський державний медичний інститут в 1996 році.
    З 1996 по 1999 рік – аспірант кафедри шпитальної хірургії ТДМА.
    З 1999 року працював асистентом кафедри хірургії з урологією та реаніматологією ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського.
    З 25 грудня 2006 року працював доцентом кафедри хірургії з урологією, анестезіологією, з 01 червня 2009 року – доцентом кафедри хірургії з анестезіологією №2, а з 01 червня 2014 року – доцентом кафедри хірургії №2.
     У 2000 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Прогнозування дуоденальної кровотечі при хірургічному лікуванні виразок дванадцятипалої кишки”, рішенням ВАК присвоєний вчений ступінь кандидата медичних наук.   У 2010 році пройшов стажування по роботохірургії в колопроктології на роботі Da Vinci в Чехії.
    Наукові інтереси:  порівняння ефективності застосування малоінвазивних технологій в малій проктології (методики HAL, THD, Longo, HELP, LIFT)
    Наукові публікації та рейтинги:
    Автор 74 наукових та навчально-методичних робіт, співавтор 17 патентів. Співавтор підручника «Атлас хірургічних операцій та маніпуляцій» за редакцією проф. Л.Я. Ковальчука (1997 р.), мультимедійного компакт-диску: ”Шпитальна хірургія” (1999р.), “Лапароскопічна хірургія” (1998р.), підручника «Хірургія» за редакцією проф. Л.Я. Ковальчука (2010 р.).