Головна‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Сторінка викладача проф. Дейкала І.М.

 

Освіта: 
    Народився 13 грудня 1952 року в селі Чабарівка Гусятинського району.
    Середню школу в с. Торське закінчив у 1970 – му. В1976 році – Тернопільський медичний інститут, а в 1977 – інтернатуру з хірургії. З 1977 р. до 1981 р. працював завідувачем хірургічного відділення Залозецької районної лікарні.
    Далі два роки навчання в клінічній ординатурі з хірургії в Тернопільському державному медичному інституті, де працює і сьогодні, пройшовши щаблі наукового зростання від асистента кафедри до доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри. В 1985 році захистив кандидатську, а в 2003 році – докторську дисертацію за спеціальністю 14.01.03 – хірургія.
    Висококваліфікований фахівець, хірург вищої категорії. Сфера наукових інтересів – загальна, гнійно – септична, абдомінальна та ендокринна хірургія.
    Одружений, має доньку і трьох онуків. Наснагу для хірургічної та наукової діяльності черпає в спілкуванні з природою. Активно займається туризмом (Карпати, Алтай, Крим, Памір). Найбільше захоплення в житті – полювання. 

    Наукова діяльність: 
 Виконав більше 7000 оперативних втручань. Стажувався у провідних клініках Києва, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Донецька, Санкт-Петербурга, Москви. В 2006 році пройшов курс навчання з ендокринної хірургії в Католицькому університеті ім. Святого Серця (Рим) у професора Рокко Белантоне, клініка ім. Августина Джемеллі.
    Учасник багатьох наукових симпозіумів з актуальних питань хірургії.

    Наукові інтереси, наукові публікації та рейтинги: 
 Делегат XVI, XX, XXI, XXII зїздів хірургів України. Автор 173 наукових праць, 8 патентів на винаходи. Співавтор підручників «Шпитальна хірургія» (1999р.), «Факультецька хірургія» (2002р.), «Загальна хірургія» (2010р.) та посібників «Клінічна хірургія» (2002р.) і « Тиреоїдна хірургія» (2008р.).
Comments