Сторінка викладача Боднар Т.В.

З 2000 по 2006 рік навчалась у ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського». У 2006 році закінчила ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України», отримала диплом про повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа». Після здобуття вищої освіти, з 2006 по 2009 рік навчалась на інтернатурі, та отримала спеціалізацію за фахом «Хірургія», після чого працювала лікарем - хірургом Здолбунівської центральної районної лікарні у Рівненській області. З 2009 по 2011 роки навчалась у клінічній ординатурі на базі кафедри хірургії з анестезіологією та малоінвазивними технологіями на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України». У 2013 році працювала викладачем хірургії у Чортківському державному медичному коледжі, після чого у 2013 році вступила до аспірантури на кафедру загальної хірургії ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України», де навчалась до 1 грудня 2016 року. 1.12.2016 р. прийнята на посаду асистента кафедри загальної хірургії ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України». Тема кандидатської дисертації: «Клініко - експериментальне обґрунтування застосування високочастотного струму для гемостазу в хірургії вузлового та токсичного зобу». За темою роботи опубліковано 6 статей, одна з них у іноземному виданні, 7 тез, 1 патент на винахід.